• حداقل سرمایه : 500000000 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
اینترنت، در حال حاضر، همه مردم را به هم متصل می کند. دنیای امروز، کاملا دیجیتال و به روز است. اکثر افراد به دنبال راهی برای کنترل وسایل هوشمند خود هستند تا کار کردن در خانه برایشان آسان تر شود.شما با طراحی اپلیکیشن خانه هوشمند در این زمینه، به اشیا بی جان اجازه می دهید برای خود هویت دیجیتال داشته باشند و به کامپیوترها اجازه دهند آن ها را سازماندهی و مدیریت کنند همچنین میتوانید به راحتی کسب درآمد کنید و قدمی تازه در دنیای دیجیتال گذاشته و موفق شوید.این اپلیکیشن با مدیریت لوازم خانه شما به صورت همزمان از طریق ارتباط با اپلیکیشن آنها، این امکان را به کاربران خود میدهد تا به راحتی در خانه، کارهای خود را سر و سامان دهند.

IOT  یا اینترنت اشیا، یکی از موضوعات داغ تکنولوژی روز بوده و بهترین مصداق آن "خانه هوشمند"  است که احتمالا در سال 2022 به میزان زیادی رشد خواهد کرد. بنابراین یک ایده عالی برای طراحی اپلیکیشن، این است که اپلیکیشن با تمام دستگاه های خانگی هوشمند شما ارتباط برقرار کرده و آنها را کنترل می کند. 


اینترنت اشیا


در حال حاضر، در خانه هوشمند، هر کدام از وسایل دارای برنامه های کاربردی مختص خود هستند. شما میتوانید با طراحی اپلیکیشنی هوشمند و کامل، همه آنها را یکجا کنترل نمایید. اینترنتِ اشیاء، مفهومی جدید در دنیای فناوری و ارتباطات بوده و به طور خلاصه، فناوری مدرنی است که در آن برای هر موجودی (انسان، حیوان و یا اشیاء) قابلیت ارسال داده از طریق شبکه‌های ارتباطی، اعم از اینترنت یا اینترانت، فراهم می‌شود.

شما با طراحی اپلیکیشن خانه هوشمند به اشیا بی جان اجازه می دهید برای خود هویت دیجیتال داشته باشند و به کامپیوترها اجازه دهند آن ها را سازماندهی و مدیریت کنند. 


فرصت های کسب و کار در حوزه هوش مصنوعیحتما این به این مطلب هم سربزنید: فرصت های کسب و کار در حوزه هوش مصنوعی
امروزه در دورانی زندگی می کنیم که علم و دانش پیشرفت و گسترش بسیاری داشته و این موضوع به پیچیده و سخت تر شدن فرآیند تصمیم گیری کمک کرده است، به همین خاطر استفاده از سیستم های اطلاعاتی و هوش مصنوعی، کمک بسیاری در جوامع امروزی نموده است. حوزه ای که بیشترین تغییر را کرده است، بر اثر هوش مصنوعی و توسعه علم رباتیک، حوزه ی علم پزشکی است. شرکت های گوگل، فیسبوک، اپل، آمازون و بقیه، همگی درحال پرداخت دستمزدهای نجومی به دانشجویانی هستند که قادر به رهبری خلاقانه و کاریزماتیک تیم های فعال در حوزه هوش مصنوعی باشند.


اینترنت اشیا فرصت هایی ایجاد می کند برای ادغام مستقیم دنیای فیزیکی و سیستم های مبتنی بر کامپیوتر، سیستم هایی مانند؛ خودر هوشمند، یخچال هوشمند و خانه هوشمند که این روزها در مباحث و مجالس مختلفی به آن ها اشاره می شود و لازم است بدانید همه این دستگاه ها در زیر مجموعه اینترنت اشیا قرار می گیرند.


iot


شما با طراحی اپلیکیشن خانه هوشمند و رونق آن، میتوانید به راحتی کسب درآمد کنید و قدمی تازه در دنیای دیجیتال گذاشته و موفق شوید. اپلیکیشن خانه هوشمند با مدیریت لوازم خانه شما به صورت همزمان از طریق ارتباط با اپلیکیشن آنها، این امکان را به کاربران خود میدهد تا به راحتی در خانه، کارهای خود را سر و سامان دهند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

John Doe
شهاب فریدی
  • 1398/10/28 22:52:27

واااای چقد خوبه میشه دیگ خیلی راحت میشه همه کارا

ایده های مرتبط