• حداقل سرمایه : 500000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : جوان - میانسال - سالمند
این نرم افزار می‌تواند برگ برندهٔ افراد همیشه در سفر باشد...

در تمامی کسب و کار ها، خصوصا در حوزه هنر، پروژه های کوچک یک روزه، یک هفته ای و یا یک ماهه زیاد پیش می آید و صاحبین پروژه به نیروی متخصص فوری نیاز پیدا می کنند که معمولا یا در دوستان و آشنایان آنها را میابند و یا به سراغ اعلان در شبکه های اجتماعی می‌روند. اما مخاطبین این اعلان های فوری بسیار محدود بوده و افراد متخصص کمی شانس پیوستن به این پروژه ها را پیدا می‌کنند. 

ایده کسب و کار بهبود وبسایت


حالا تصور کنید نرم افزاری بعنوان درگاه و منبع اعلان های نیازمندی های پروژه ای قرار گیرد و افراد متخصص در هر نقطه ای از ایران (یا جهان) از نزدیک ترین پروژه های در حال برگزاری با خبر شده و در صورت علاقه، به آنها بپیوندند. 


ایده دفتر برنامه ریزی چند پروژه ایحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده دفتر برنامه ریزی چند پروژه ای
بعضی ها دوست دارند در کاری متخصص شوند؛ دوست دارند تا اخر عمر یک کار را انجام دهند و در آن کاملا حرفه ای شوند. ما اغلب برای این افراد آیندۀ درخشانی را انتظار میکشیم اما واقعیت این است که افراد دیگری هم هستند! کسانی که همزمان چندین علاقمندی دارند، در چندین زمینه کسب مهارت کرده اند و حتی از چندین راه کسب درآمد میکنند. آیا شکست این افراد تضمینی است؟ ما اینطور فکر نمیکنیم.


این نرم افزار می‌تواند برگ برندهٔ افراد همیشه در سفر باشد، کسانی که برای تامین هزینه های ادامه سفر خود مجبور می‌شوند به محل زندگی برگردند یا اگر دچار رخدادی غیر منتظره مثل دزدی شوند، به سختی می توانند خود را به مقصد برسانند. 

ایده های عالی برای موفقیت افرادی که دورکاری می کنند


آنها از طریق این نرم افزار می‌توانند رزومه و اطلاعت حرفه ای خود را وارد کرده، سریعا به یک پروژه پیوسته و برای ادامهٔ سفر خود کسب درآمد کنند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط