یک شرکت خارجی چمدان های جادار و محکم با جنس برزنت عالی در رنگ ها و طرح های مختلف تولید میکند که طرح روی چمدان به شکلی است که انگار پوسته ی چمدان پاره شده و شخص مقدار زیادی دلار یا مواد مخدر حمل میکند.

هنگامی که تصمیم می‌گیرید با دوستان و یا خانواده خود به یک مسافرت هیجان‌انگیز بروید، مهمترین مسئله‌ای که باید به آن توجه کنید داشتن یک چمدان مناسب است.

چمدانی که سفری سبک را به شما هدیه دهد.و طراحی ان انقدر خاص باشد که دیگر نگران گم شدن ان در ریلی که قرار است چمدان را به شما تحویل دهد نباشید.به تازگی چمدان هایی توسط کاربران به اشتراک گذاشته شده که طرح های جالبی داشتند که نظر همه را به خود جلب کردند.

جالب است بدانید این چمدان ها تصاویر واقعی از چمدان های پر شده با دلار، کیسه های کوکائین و حتی یک مهماندار هواپیما با دستانی و دهانی بسته را نشان می دهد.

که نه تنها نظر مسافران بله توجه ماموران فرودگاه ام به خود جلب میکند.

چمدان حاوی موادمخدر


برچسب تزئینی پریز برق، یک ایده خنده دار و جالبحتما این به این مطلب هم سربزنید: برچسب تزئینی پریز برق، یک ایده خنده دار و جالب
وقتی دیوارهای خانه های خود را تزئین می کنیم، به آنها روح می بخشیم. ما آنها را رنگ می کنیم، تغییر می دهیم، تابلو آویزان می می کنیم و ... .


تولید کننده این چمدان های فانتزی می گوید:این برچسب‌ها برای خندیدن است و وقتی کیسه‌ها روی چرخ و فلک چمدان می‌چرخند، راحت‌تر دیده می‌شوند.

در واقع آنها قصد داشتند "توجه را به کیف شما جلب کنند و آنها را به راحتی قابل شناسایی کنند" و به عنوان پادزهری برای "سفرهای یکنواخت" به بازار عرضه کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط