• حداقل سرمایه : 500000000 تومان
  • زمان بازدهی: کوتاه مدت
  • بازار هدف : کودک
همه میدانیم که هزینه های خرید وسایل کودکان و نوزادان، بسیار افزایش پیدا کرده و در کنار هزینه های جاری و همیشگی نگهداری از کودکان، مبالغی سرسام آور برای والدین پدید می آورد. اما نمیشود از تهیه اسباب بازی و وسایل سرگرم کننده کودکان به خاطر زیاد بودن هزینۀ نیاز های ضروری آن ها، چشم پوشی کرد.ایده طراحی نرم افزار فروش وسایل کودک، این است که خانواده ها را از هزینه های بسیار زیاد خرید وسایل کودک نجات دهد و از طرف دیگر، از انبار شدن و اسراف وسایلی که بسیاری از خانواده ها آن ها را تهیه کرده اند و حالا از آن ها بی نیاز شده اند، جلوگیری کند.

هدف از ایده طراحی نرم افزار فروش وسایل کودک، این است که خانواده ها را از هزینه های بسیار زیاد خرید وسایل کودک نجات دهد و از طرف دیگر، از انبار شدن و اسراف وسایلی که بسیاری از خانواده ها آن ها را تهیه کرده اند و حالا از آن ها بی نیاز شده اند، جلوگیری کند.   

ایده طراحی نرم افزار فروش وسایل کودک

این وسایل میتواند شامل لباس، اسباب بازی، لوازم سیسمونی، کفش، دوچرخه، صندلی کودک در اتومبیل و تمام وسایلی باشد که بدون استفاده و نو باقی مانده اند و از نظر بهداشتی، سلامت کودک را به خطر نمی اندازند. والدین در ابتدای تولد نوزادان، هزینه بسیاری در این زمینه ها میکنند اما با بزرگ شدن بچه ها و از بین رفتن و تغییر نیازشان، این وسایل دست و پا گیر و اضافی میشوند و والدین حاضرند آن ها را به قیمت پایین تری بفروشند.


دفترهای طراحی موضوعیحتما این به این مطلب هم سربزنید: دفترهای طراحی موضوعی
حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید اشکال کوچک و ساده ای را نقاشی کنید ولی هیچ ایده ای نداشته باشید که باید از کجا شروع کرد؟! ایده دفترهای طراحی موضوعی میخواهد به فراگیری آسان نقاشی کمک کند. هدف این دفتر، ایجاد حس خوب و یادگیری چند الگوی سادۀ نقاشی برای همه است.

خریداران هم میتوانند بدون دردسر و صرف زمان برای خرید وسایل، با سفارش آنلاین، آنها را در خانه تحویل بگیرند. همچنین می توانند بسیاری از وسایلی که به علت تحریم ها یا هر دلیل دیگری در بازار پیدا نمیکنند را در این فضای اشتراکی پیدا کنند.

نظر شما درباره این ایده نرم افزار فروش وسایل کودک چیست؟ بنظر شما کسب و کار خرید و فروش وسایل کودک و نوزادان چقدر میتواند سودآور باشد و چقدر کمک کننده است؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط