• حداقل سرمایه : 100000000 تومان
  • زمان بازدهی: طولانی مدت
  • بازار هدف : کودک - نوجوان - جوان - میانسال - سالمند
کافه و کافه گردی چند سالی است که بسیار رونق گرفته است و افراد زیادی هستند که ترجیح می دهند روزانه چند ساعت را در کافه های شهر وقت بگذرانند و یا با دوستانشان خوش بش کنند؛ همین موضوع باعث شده است تا شاهد افزایش تعداد کافه ها در نقاط مختلف شهر باشیم.

همزمان با گسترش کافه ها در شهر، افراد زیادی به این کار علاقه پیدا کرده اند ولی هزینه راه اندازی آن را ندارند. ایده استارتاپی کافی شاپ سیار، به افرادی که میخواهند این کار را شروع کنند، کمک بسیاری میکند، زیرا راه اندازی یک کافی شاپ، به مکانی مناسب، وسایل خاص، کارکنان و دیگر مواردی نیاز دارد که کار را بسیار دشوار میسازد.        

کافه سیار

 ایده احداث کافه غلات   


استارتاپ کافی شاپ سیار این مشکل را حل میکند زیرا افراد میتوانند با استفاده از خودرو شخصی خود یک کافی شاپ راه اندازی کرده و با چرخیدن در شهر، هم مشتریان زیادی را به خود جذب کنند و هم با ساخت صفحات مجازی از قبیل تلگرام و اینستاگرام، به تبلیغ کار خود بپردازند و افراد زیادی را در نقاط مختلف شهر با خود آشنا کنند. 


وَن صبحانهحتما این به این مطلب هم سربزنید: وَن صبحانه
کسب و کاری پاره وقت برای علاقمندان به کار در سفر...


این افراد میتوانند با درست کردن صفحه‌ ای در اینستاگرام و معرفی کار خود، هر روز به یکی از نقاط شهر سفر کرده و روز قبل به مشتریان خود این را اطلاع بدهند و همچنین میتوانند در طول روز به چند منطقه از شهر بروند؛ اینگونه خیلی بهتر کسب درآمد کرده و با آدمهای زیادی نیز آشنا میشوند.

کافی شاپ سیار

کافه نئونی : بازی نور و رنگ


استارتاپ کافی شاپ سیار، از بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار بوده و همچنین ایده ی سودآوری است که علاقه‌مندان به قهوه و کافی ‌شاپ را به خود جذب کرده و به افراد زیادی نیز کمک میکند تا کار مورد علاقه خود را داشته باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

تا کنون نظری ثبت نشده!

شما اولین نفری باشید که به این ایده نظر می دهید.

ایده های مرتبط