امروزه نقاط ضعف و آسیب پذیر سیستم های تجاری، در حال رشد است و این نقاط روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و هر لحظه ممکن است به شبکه و سازمان شما نفوذ شود.

دشمنان شما می توانند به راحتی با استفاده از موتورهای جستجو، نقاط ضعف و آسیب پذیر هر محصول یا سیستم عامل را بیابند. آنها برای اینکه بتوانند به شبکه شما وارد شوند، می توانند به وب سایت هایی دسترسی پیدا کنند و یا به عضویت گروه های خبری امنیتی و هک در اینترنت در بیایند که در آنها اطلاعات کامل با جزئیاتی در ارتباط با شبکه شما وجود دارد.            

ایده خلاقانه کسب و کار امنیت فناوری اطلاعات

ایده خلاقانه طراح گرافیست


به عنوان مثال، اگر اطلاعات محرمانه در مورد مشتریان و یا امور مالی به دست رقیب بیفتد، ممکن است منجر به خسارات مالی به کسب و کار یا حتی ورشکستگی شرکت منجر شود. حفاظت از اطلاعات محرمانه یک نیاز تجاری و در بسیاری از موارد نیز، یک نیاز اخلاقی و قانونی است.


اگر شما فارغ التحصیل کارشناسی در مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات و یا کارشناسی ارشد در یکی از گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر و گرایش های ارشد مهندسی فناوری اطلاعات هستید، می توانید از این ایده استفاده کرده و وارد این شغل شوید.


ایده خلاقانه ساخت تبلیغاتحتما این به این مطلب هم سربزنید: ایده خلاقانه ساخت تبلیغات
امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند. تبلیغات مناسب و به کارگیری رسانه، جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مشتریان بازار هدف، می تواند مرحله معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را به مقدار زیادی افزایش دهد.

از آنجا که فناوری اطلاعات تقریبا در همه سازمان ها گسترش پیدا کرده است، بخش امنیت اطلاعات در آنها بسیار مهم است. متخصص امنیت اطلاعات می تواند در بیشتر سازمان ها مشغول به کار شود. شما به عنوان کارشناس امنیت اطلاعات، می توانید در سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی و یا بانک ها کار کنید و از اطلاعات سرور آنها محافظت نمایید. 

 کسب و کار امنیت فناوری اطلاعات

خلاصه ای از فناوری بلاک چین


درآمد یک متخصص امنیت اطلاعات در ایران، به میزان تخصص او بستگی دارد. با توجه به تخصصی بودن کار یک کارشناس امنیت، هر چقدر که فرد از تخصص بالاتری برخوردار باشد، کارفرما اعتماد بیشتری برای سپردن کار به دست او خواهد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن وارد نشده است

متن وارد نشده است

John Doe
zahra arefi
  • 1398/10/15 13:23:54

ممنون از سایت خوبتون وایده ها و مشاغل جالبی که برامون میزارین . ممنون میشم اگه در مورد فناری و اطلاعات ایده های بیشتری قرار بدین .

ایده های مرتبط